درباره ما

هدف ما در مداریو ارتقای کیفیت درمان سرپایی با بهره‌گیری از فناوری اطلاعات است.

مداریو محصول شرکت راهکارهای سلامتی پدیدار است. شرکت راهکارهای سلامت پدیدار از سال ۱۳۹۴ فعالیت خود را در حوزه‌ی فن‌آوری و سلامت آغاز کرد. این فعالیت با نیت ایجاد رویکرد جامع برای بهبود نظام سلامت آغاز گردید. پدیدار در تلاش است تا با ایجاد بسترهای مناسب و خلاقانه، سبک زندگی و سلامت افراد جامعه را ارتقا دهد و تجربۀ تازه‌ای را برای مخاطبان خود فراهم آورد. مداریو توانمندسازی درمان سرپایی را رسالت اجتماعی خود می‌داند.
پدیدار به جز راهکار مداریو، ارائه کننده راهکاری با مخاطب عام و به خصوص زنان و مادران با نام مادرشو است که در حوزه خود پیشتاز است.

مداریو برای ثبت پرونده الکترونیک بیماران(EHR) و همچنین مدیریت مطب پزشکان طراحی شده است. پزشکان می‌توانند مستقل از مکان و صرفاً با اتصال به اینترنت، به اطلاعات پرونده بیماران و همچنین برنامه مطب و زمان‌های اختصاص داده شده دسترسی داشته باشند. مداریو نسخ تولید شده را به بیمه‌های پایه مربوطه ارائه می‌کند و به همین واسطه به سازمان‌های متعددی مانند سازمان نظام پزشکی کل کشور، سازمان بیمه سلامت، سازمان بیمه تامین اجتماعی و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی متصل می‌باشد.
مداریو به پزشک و منشی امکان تعامل و هم‌افزایی می‌دهد. امکان مدیریت وقت‌ها، نوبت‌دهی بیماران و پذیرش ایشان به هنگام مراجعه به مطب یا کلینیک، نقشی کلیدی در سهولت فرایند درمان بیمار توسط پزشک خواهد داشت. همچنین مداریو اطلاع رسانی و یادآوری‌های پیامکی به بیمار را انجام می‌دهد.
تمامی خدمات پایه مداریو به صورت رایگان و بدون پرداخت هزینه از سوی کاربر ارائه می‌شود.

مداریو برای طی نمودن دوره بلوغ و رسیدن به شرایط کنونی، افتخار میزبانی از سه هزار درمانگر و همکاری و همراهی نزدیک با انجمن‌های پزشکی، درمانی و سازمان‌های متعددی از جمله انجمن و شبکه غدد، انجمن علمی مامایی، انجمن بیماری‌های خاص و طرح یک هزار و صد مطب دیابتی داشته است.

ماموریت ما

تکمیل چرخه نسخه الکترونیک و ارائه راهکاری آسان، در دسترس و فراگیر در کشور ایران.

چشم‌انداز ما

ما علاقه‌مندیم بیشترین سهم ممکن را در ارتقای درمان سرپایی داشته باشیم.

ارزش ما

ارائه راه‌حل‌های نوآورانه و بیمارمحور در تعامل با جامعه پزشکی کشور.